ZAKŁAD PRODUKCJI RUR OSŁONOWYCH

O FIRMIE

Sabel Sp. z o.o. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Oferuje kompleksowe rozwiązania i technologie począwszy do procesu projektowania po końcową realizację inwestycji. Posiadamy specjalistów, których łączy pasja i zamiłowanie do tego co robią. Połączenie specjalistycznej wiedzy z  doświadczeniem pracowników jest gwarancją, że oferowane przez naszą firmę usługi są najwyżej jakości. Firma zajmuje się projektowaniem urządzeń automatyki – sterowania ruchem kolejowym, telekomunikacji i elektroenergetyki oraz wykonuje usługi diagnostyczne, montażowe, instalacyjne i budowlane – zwłaszcza na stacjach i szlakach kolejowych oraz przejazdach kolejowo-drogowych. Efektem tych prac jest zwiększanie bezpieczeństwa ruchu kolejowego i drogowego.

Od 1993r usługi w tym zakresie były świadczone przez firmę Biura Wdrożeniowo-Projektowe SABEL. W celu sprostania potrzebom rynkowym, konieczności poszerzenia oferty oraz zwiększenia potencjału wykonawczego do realizacji zlecanych zadań utworzony został nowy podmiot Sabel Sp. z o.o.

Sabel Sp. z o.o. dynamicznie się rozwija i unowocześnia, sukcesywnie zwiększając rodzaj, ilość oraz jakość swych usług i produktów. W ramach działalności w 2013 roku zrealizowaliśmy projekt budowlany nowoczesnego Zakładu Produkcji Rur Osłonowych z polietylenu wysokiej gęstości HDPE. Obecnie jesteśmy doświadczonym producentem rur osłonowych dającym swoim partnerom biznesowym stabilna marką na polskim rynku producentów rur. Pragniemy zaoferować wyroby charakteryzujące się najwyższą jakością.

Firma posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2017. W kwietniu 2016 uzyskaliśmy certyfikat IRIS, który w maju 2017 stał się normą ogólnoświatową ISO/TS 22163:2017 w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury kolejowej. Obecnie w Polsce może się nią poszczycić jedynie kilka firm z branży sterowania ruchem i telekomunikacji kolejowej.

Do tej pory zostaliśmy uhonorowani wieloma znaczącymi nagrodami m.in. „Solidna Firma” począwszy od 2010 roku, „Jakość Roku” – od 2010 roku, „Medal Najwyższa Jakość Quality International” – od 2010 roku.

Naszym celem jest badanie i spełnianie potrzeb i oczekiwań klientów – w ramach obowiązujących wymagań prawnych i normatywnych