ZAKŁAD PRODUKCJI RUR OSŁONOWYCH

O FIRMIE

Biuro Wdrożeniowo – Projektowe SABEL jest przedsiębiorstwem założonym w 1993 roku we Wrocławiu przez dr inż. Romana Sabata. Firma oferuje specjalistyczne usługi techniczne i produkty z dziedziny projektowania, budownictwa i wyposażenia infrastruktury kolejowo - drogowej. BWP SABEL zajmuje się projektowaniem urządzeń automatyki – sterowania ruchem kolejowym, telekomunikacji i elektroenergetyki oraz wykonuje usługi diagnostyczne, montażowe, instalacyjne i budowlane – zwłaszcza na stacjach i szlakach kolejowych oraz przejazdach kolejowo-drogowych. Efektem tych prac jest zwiększanie bezpieczeństwa ruchu kolejowego i drogowego.

BWP SABEL dynamicznie się rozwija i unowocześnia, sukcesywnie zwiększając gamę oraz jakość oferowanych produktów i usług.

W ramach naszej działalności w 2013 roku zrealizowaliśmy projekt budowy innowacyjnego zakładu produkcji rur osłonowych wraz z technologią ich wytwarzania z polietylenu wysokiej gęstości PEHD. Jako producent rur jesteśmy młodą marką na rynku krajowym i europejskim ale wykorzystując własne wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i układania rurociągów możemy zaoferować wyroby charakteryzujące się najwyższą jakością i trwałością. Zadowolenie klienta i spełnienie wymagań norm, to najważniejsze czynniki powodzenia naszego przedsiębiorstwa, dlatego pragniemy spełniać te wymagania jak najlepiej.